מופעי סוף שנה - מקאמת בית הספר למוזיקה מהמזרח
פסטיבל הלאדינו ה-3 לשנת 2021 הסתיים ניפגש בשנה הבאה!
מטה הפסטיבל: 04-6974403 מוקד עירוני צפת: 1-800-800-10
מופעי סוף שנה - מקאמת בית הספר למוזיקה מהמזרח

מופעי סוף שנה - מקאמת בית הספר למוזיקה מהמזרח
לוח הופעות - פסטיבל הכלייזמרים

  • יום ב' 15/08/16
    יום 1
  • יום ג' 16/08/16
    יום 2
  • יום ד' 17/08/16
    יום 3
  • מתחם הסראיה
  • כיכר שדה
  • בימת העירייה
  • הגן הקסום
  • המעיין הרדום
20:30-21:30
סימפלי צפת

21:30-22:30
כלייבדיק

22:30-23:30
דניאל זמיר

23:30-00:30
יונתן רזאל מארח את דניאל זמיר

00:30-01:30
יונתן רזאל

ממשיכים לטייל ולהנות בכל רחבי הפסטיבל

20:30-21:30
חנן בר סלע

21:30-22:30
קוקי סיגלשטין טריו

22:30-23:30
חנן בר סלע

23:30-00:30
קוקי סיגלשטין טריו

00:30-01:30
סימפלי צפת

20:30-21:30
קייטלין כליזמר בנד

21:30-22:30
סניה קרויטר ולהקת "אקוסטיק דרייב"

22:30-23:30
"כלייזמרשפיל" ארקדי גולדשטיין

23:30-00:30
"צ'יוקורליה" אורי גורודצקי

00:30-01:30
"טריו מולדובה" אלכס מולדבסקי

20:30-21:30
חנן רוזנצוויג

21:30-22:30
איטה ודב זילברמן

22:30-23:30
חנן רוזנצוויג "ניגוני מירון"

23:30-01:30
אריק שבבו

20:30-21:30
מוסא ברלין

21:30-22:30
עדי ארד "בואי בשלום"

22:30-23:30
מוסא ברלין

23:30-00:30
עדי ארד "בואי בשלום"

00:30-01:30
מרלין ופולינה שפרד

  • מתחם הסראיה
  • כיכר שדה
  • בימת העירייה
  • הגן הקסום
  • המעיין הרדום
20:00-21:00
גלעד אפרת

21:00-22:00
סניה קרויטר

22:00-23:00
אהרון רזאל

23:00-01:00
שמעון בוסקילה

20:00-21:00
מירל רזניק

21:00-22:00
אגדתא

22:00-23:00
מירל רזניק

23:00-24:00
קוקי סיגלשטין טריו

00:00-01:00
מרלין ופולינה שפרד

20:00-21:00
קייטלין כליזמר בנד

21:00-22:00
טריו "אקספרסיה"

22:00-23:00
"גפילטה דרייב" אלכסנדר קוטלר

23:00-24:00
סניה קרויטר ולהקת "אקוסטיק דרייב"

24:00-01:00
"כלייזמרשפיל" ארקדי גולדשטיין

20:00-21:00
איטה ודב זילברמן

21:00-22:00
נפלאות

22:00-23:00
איטה ודב זילברמן

23:00-01:00
עודד וחברים

20:00-21:00
אהרון רזאל

21:00-22:00
כליזמר זכרון יעקב

22:00-23:00
ניר סרוסי "מיתרי קרליבך"

23:00-24:00
כל ישראל

24:00-01:00
ניר סרוסי "מיתרי קרליבך"

  • מתחם הסראיה
  • כיכר שדה
  • בימת העירייה
  • הגן הקסום
  • המעיין הרדום
20:00-21:00
כוכבי הכליזמר העולמי

21:00-22:00
סניה קרויטר

22:00-23:00
אייל שילוח מארח את ניר סרוסי

23:00-24:00
רמי קליינשטיין מארח את חנן בן ארי

24:00-01:00
רמי קליינשטיין

20:00-21:00
הזיץ של יצחק מאיר "משנקר עד שמר"

21:00-22:00
ישראל זוהר

22:00-23:00
הזיץ של יצחק מאיר "משנקר עד שמר"

23:00-24:00
מאלוקס

24:00-01:00
די גאסן טריו

20:00-21:00
"כלייזמרשפיל" ארקדי גולדשטיין

21:00-22:00
"טריו מולדובה" אלכס מולדבסקי

22:00-23:00
"באסארביה" מיכאל גורודצקי

23:00-24:00
סניה קרויטר ולהקת "אקוסטיק דרייב"

24:00-01:00
וירה לוזינסקי ולהקת "פרילכס"

20:00-21:00
איטה ודב זילברמן

21:00-22:00
צבי גלוזמן

22:00-23:00
איליה מגלניק

23:00-24:00
ווליום צפת

24:00-01:00
מרלין ופולינה שפרד

20:00-21:00
פרחי ירושלים

21:00-22:00
באה שרון "מזל גרלס"

22:00-23:00
יהודה כץ

23:00-24:00
דב הנדלר "קרליבך עכשיו"

24:00-01:00
"אידישקייט" ניגוני קרליבך

מופעי סוף שנה - מקאמת בית הספר למוזיקה מהמזרח

מופעי סוף שנה - מקאמת בית הספר למוזיקה מהמזרח

Call Now